side logo

Co děláme? |
96
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-96,edgt-core-1.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-3.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Co děláme?

Produkty nejvyšší kvality

Kosmetika

Nechejte se hýčkat přírodou

Řady trompetol a CANNABIOS jsou vyvíjeny na základě důkladné analýzy dlouholetých poznatků a důvěry ve výjimečné léčivé schopnosti bylinných, především konopných, látek. Originální konopné produkty s komplexem cannabinoidů obsahují směs panenského BIO olivového oleje, BIO konopného oleje a další účinné látky z rostlin konopí v biokvalitě. Naše výrobky nejsou testovány na zvířatech, nepoužíváme žádná syntetická činidla, barviva, konzervační látky ani parfémy.

Byliny a bylinné přípravky

Přírodní látky v nativní podobě

Šetrný sběr a zpracování konopí a jiných bylin zaručuje obsah nejširšího spektra účinných látek. Podléhá přísným normám a k zákazníkovi se tak dostává produkt nejvyšší kvality. Byliny jsou vhodné na přípravu výluhů, odvarů, obkladů, koupelí, inhalačních kůr a také pro kuchyňskou úpravu.

Potraviny

Smysluplné obohacení stravy

Naše provozovna umožňuje výrobu malých šarží speciálních potravin z čerstvých surovin, zejména s konopím. Ochutnejte náš konopný protein nebo čerstvě lisovaný extra virgin konopný olej, který v minulosti opakovaně získal 1. místo v soutěži konopných olejů na veletrhu Cannafest v Praze.

Osivo

Pěstování konopí je legální

Jsme registrovaným dodavatelem osiv. V nabídce máme soubor vybraných jednodomých a dvoudomých odrůd konopí setého.

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.