side logo

Inovativní extrakční metoda |
50214
portfolio_page-template-default,single,single-portfolio_page,postid-50214,edgt-core-1.4,ajax_fade,page_not_loaded,,vigor-ver-3.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,side_menu_slide_from_right,wpb-js-composer js-comp-ver-6.7.0,vc_responsive
 

Inovativní extrakční metoda

Inovativní extrakční metoda

Současným trendem při výrobě kosmetických produktů s obsahem přírodních extraktů a zároveň nedostatkem je použití samostatných separátních substancí ve finálních přípravcích, díky čemuž je zcela eliminován případný potenciál účinku komplexu všech látek, který je v rostlině obsažen přirozeně. Z dosavadních poznatků vyplývá, že účinnost nativních forem sekundárních metabolitů je odlišná od účinnosti daných látek, které již prošly separačním procesem, a jejich struktura byla pozměněna. V průběhu výzkumu vznikne nová extrakční metoda, jejíž vývoj vychází z dosavadních poznatků separačních metod. V rámci optimalizace extrakčních metod bude rovněž vyvinut nový extraktor, bez jehož sestavení by nebylo možné nový extrakční proces realizovat.

Nový typ extrakčního procesu a postupu bude využívat nového extrakčního činidla, u kterého bude radikálně snížena ekonomická nákladovost, operační nákladovost, při současném snížení celkové toxicity a zvýšení bezpečnosti procesu. Díky nové metodě kombinace extrakčních metod je očekáván zisk nových nativních látek ve výjimečné jakosti s možností jejich separace a mísení v průběhu extrakce, což umožní vznik široké nabídky dosud neexistujících extraktů především pro farmaceutický, kosmetický a potravinářský průmysl.

Custom Field

This is custom field text

Date

16. 12. 2014

Category

Pro kosmetiku a farmacii

This site is registered on wpml.org as a development site. Switch to a production site key to remove this banner.